Vstřikovací lisy se servopohonem, Extruzní a recyklační linky, Velkoobjemové drtící a recyklační stroje

< Zpět

Přicházíme s nabídkou špičkových robotů od partnerské firmy Welllih, které jsou
srovnatelné se světovou konkurencí jak způsobem zpracování jednotlivých částí, použitých
komponentů, tak i softwarovou výbavou to vše za ceny, které Vás porazí!

Rámy jsou precizně svařovány a následně lakovány práškovou barvou přímo ve výrobním závodu. Tím je zaručena bezvadná kvalita a přesnost. Kompletace probíhá v jednotlivých oddělených částech formou step by step. Následují mnohahodinové zkoušky v automatickém režimu, aby se eliminovaly případné chyby a zákazník dostal špičkového robota, který mu bude dlouhá léta bezchybně sloužit. Proto se firma stala mimo jiných i partnerem Arburg Čína. Historie firmy sahá do roku 2003, kdy byl zkonstruován první pneumatický manipulátor. V roce 2012 se celý výzkumný a výrobní program přestěhoval no nového závodu o rozloze 30.000 m2. Nyní výrobní program zahrnuje kompletní škálu typů od manipulátorů přes IML až po heavy duty servo roboty. Celý sortiment si můžete prohlédnout v nejnovějším katalogu a také video z naší návštěvy firmy. Vlastní software firma neustále vyvíjí a poskytuje pravidelný update všem svým klientům po celém světě online. Je samozřejmostí, že námi dodávané roboty jsou v českém jazyce. Náš servisní tým je vyškolen přímo ve výrobním závodě tak, aby byl schopen řešit veškeré požadavky našich zákazníků jak online připojením nebo přímo osobně na místě.

Hlavní přednosti robotů:

Funkce prevence kolize - kontrolní systém hlídá iracionální kroutivou sílu. V případě, že dojde k doteku s formou, systém okamžitě zastaví stroj a nahlásí poruchu.

Funkce proti chvění - ruka robota se při rychlých pohybech rozechvěje, což eliminuje systém, který automaticky upraví parametry servo motorů.

Funkce sledování - jde o patentovanou funkci, kdy systém detekuje pohyb vyrážečů a dá impuls robotu, aby se v případě potřeby ruka robota posunula do ideální pozice vůči výlisku a tím se zkrátil interval vyjmutí.

 

Funkce optimalizace - systém se sám učí a tím upravuje pohyby ruky respektive její trajektorii při vkládání či vyjímání. Tím významně zkracuje dobu tohoto pohybu.

 

Roboty můžeme vybavit různymí typy hlav od jednoduchých až po plně servořízenépro osy A+B+C.

Dodáváme také grippery dle výkresové dokumentace zákazníka. Nedílnou součástí dodávky robotů jsou také pásové dopravníky a ochranné klece konstruované a sladěné s jednotlivými typy.Příklady použití
.

U-shape side in

M-shape robot

Hi speed side entry

 

IML systém pro obalovou výrobu

Komplexní řešení automatizace výroby

 

Nový výzkumný a výrobní závod firmy WELLLIH